page load
logo

خانه منو غذا شعب نظرات رویدادها

tel
event

حلول ماه رمضان مبارک (اردیبهشت 1397)

مجموعه باگت حلول ماه مبارک رمضان را به شما مشتریان عزیز تبریک عرض میکند. در طول ماه مبارک رمضان همه روزه در کنار شما هستیم.


event

نحوه پذيرايی جديد در شعبه فردوس (اسفند 1396)

هم اکنون در شعبه بلوار فردوس باگت، با تغيير در نوع پذيرايی، آماده ميزبانی از شما ميهمانان گرامی هستیم.


event

ساندويچ رست‌بيف در باگت (اسفند 1396)

بنا بر نظرسنجی‌های بعمل آمده و در راستای ايجاد تنوع در منو غذايی و جلب رضايت مشتريان عزيز، ساندويچ رست بيف با طعم و کيفيتی مطلوب به منوی غذايی افزوده شد. اميدواريم طعم و کيفيت اين محصول جديد مورد پسند شما قرار گرفته و طرفدار پر و پا قرص ساندويچ رست بيف باگت شويد.


event

حمايت از طبيعت در روز درختکاری (اسفند 1396)

اين مداد از روزنامه بازيافتي ساخته شده است. کودکان با استفاده از اين مداد ياد ميگيرند که بايد براي محيط زيست خود ارزش قائل شوند و از قطع بی‌رويه درختان بپرهيزند. در انتهای اين مداد يک کپسول ويژه، حاوی بذر گياهان خوراکی تعبيه شده است. پس از آن که کودک مداد را استفاده کرد و مداد کوچک شد، آن را از انتها درون خاک کاشته و سپس مداد را آبياری می‌کند. پس از آبياری، کپسول انتهايی مداد درون خاک از بين ميرود و بذرها وارد خاک مي شوند. بعد از گذشت چند روز بذرها شروع به جوانه زنی کرده و رشد میکند. خوردن گياهان کاشته شده به کودکان مي آموزد که بیشتر از سبزيجات استفاده کنند. اين مداد فرهنگ استفاده از مواد بازيافتی و کاشت گياهان را به کودکان آموزش مي دهد.


event

باگت حامی جشنواره نوروزی موسسه خيريه بهنام دهش‌پور (اسفند 1396)

اين جشنواره هر ساله به همراه حاميان خود به منظور حمايت از بيماران مبتلا به سرطان برگزار ميشود. تمامي عوايد حاصل از اين جشنواره صرف تأمين هزينه دارو و درمان بيماران مبتلا به سرطان ميگردد.


به جمع هواداران ما بپیوندید.

instagram  facebook  twitter

© Marlik Efficient Computing